Lajme

Çdo të djele në orën 10, fëmijët mblidhen për të mesuar

May

06

Por Jezusi tha: "I lini fėmijėt e vegjėl tė vijnė tek unė, sepse atyre u pėrket mbretėria e qiejve". Mateu 19:14

Lexo më shumë

Solidaritet për festat e Fundvitit

Dec

26

Per festat e fundvitit shume familje ne nevoje u ndihmuan me pako me ushqime te dhurua nga Antare te Bashkesise sone. Jam i sigurte qe ka qene nje dite ndryshe per ta. Motra dhe Vellezer, Perendia ju bekofte ndersa vendosni ne praktike ate qe na udhezon Krishti, te dhenit ashtu sic dha ai per ne....

Lexo më shumë

Pages

Na Kontaktoni

Mund të na kontakoni në adresën e mëposhtme

Adresa: Kisha e Krishtit Tiranë, Instituti Boreror i Anglishtes, Rruga Maliq Muça, 37

+355 4 222 80 99

weitirana@gmail.com

Lajme

Bibla Shqip